Aquacycling, czyli rowery w wodzie

Aquacycling, czyli rowery w wodzie

Jazda na rowerze to jedna z najprzyjemniejszych aktywności sportowych. A gdyby połączyć ją z… pływaniem? W ten sposób powstał aquacycling. To aktywność sportowa, którą mogą wykonywać nawet starsze osoby. Czym dokładnie jest aquacycling i jak wyglądają treningi?

Jazda konna – jak zacząć i co warto wiedzieć?

Jazda konna dla początkujących

Lekcje jazdy konnej marzą się wielu osobom. Ten sport przyciąga nas nie tylko dlatego, że jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. W towarzystwie konia możemy odpocząć i na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem jazdy konnej?

Ranking Fifa – jak działa i jak jest liczony?

Co wpływa na pozycję drużyny w rankingu FIFA?

Zainteresowanie piłką nożną wzrasta w miarę zbliżających się finałów Euro 2020. Oprócz pucharu, zawodnicy walczą również o jak najwyższą pozycję w rankingu FIFA oraz w rankingu ELO. Jakie znaczenie ma zajmowanie w nim wysokiej pozycji? Zapraszamy do artykułu.

Sport na żywo – gdzie szukać ekscytujących transmisji live

Streamy meczów i inne sposoby oglądania sportu na żywo

Oglądanie transmisji sportowych na żywo dzięki internetowi staje się o wiele prostsze. Pamiętajmy jednak, aby zawsze sprawdzać źródło streamów, które oglądamy w sieci. Gdzie szukać legalnych streamów live i co grozi za nielegalne publikowanie takich transmisji?