Ciężarki do ćwiczeń – jak trenować w domu?

Własne hantle i domowy trening

W dzisiejszych czasach zbudowanie odpowiedniej kondycji fizycznej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Tak naprawdę wystarczy otworzyć przeglądarkę i poszukać zestawu ćwiczeń odpowiedniego dla siebie. Najlepsze efekty dają jednak ćwiczenia z obciążeniem. Jakie ciężarki do ćwiczeń wybrać? Czy warto w tej materii poradzić się kogoś innego?

Tenis ziemny – czy przeciętny Polak może sobie na niego pozwolić?

Czy stać nas Polaków na treningi tenisa ziemnego?

Tenis ziemny to gra wynaleziona w Wielkiej Brytanii. Jak niemal każdy typowo angielski sport, kojarzony jest z ekskluzywnością i światowym trybem życia. Aby nauczyć się grać w tenisa, nie trzeba jednak wysokiego wkładu własnego. W poniższym artykule odpowiadamy, czym jest tenis, jakie są jego zasady i ile kosztuje wychowanie profesjonalnego tenisisty.

Czy golf to sport dla leniwych i bogatych? Ile kosztuje gra w golfa?

Czy żeby grać w golfa rzeczywiście potrzebujemy wydać majątek?

Golf to gra, której korzenie sięgają średniowiecznej Anglii. Mimo, że została wymyślona przez pasterzy, dziś kojarzy się z ekskluzywnymi klubami tylko dla wybranych. Z jednej strony – w golfa może zagrać każdy. Z drugiej strony warto zdawać sobie sprawę z zasad etykiety obowiązujących na polu golfowym. Na czym polega ta gra i ile może kosztować wizyta w klubie golfowym? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.